Медреформа Супрун убивает: Три инвалида чудом остались живы. Их нашли на кладбище и спасли одесситы

Одесский детский писатель и журналист Сергей Бакуменко, который несколько дней назад нашел на Втором Христианском кладбище трех душевно больных людей, рассказал о дальнейшей судьбе этих людей. 

"Администрация психлечебницы на Воробьева 9, признала, что эти трое их пациенты. Меня вызывают в полицию для дачи показаний в качестве свидетеля по заведенному по этому анти-человеческому инциденту делу. Журналисты потеряли к этому делу всякий интерес...
Неожиданно, к этому делу подключилась женщина, которая известна всем и каждому в этой стране, и она сделает всё, что может для этих несчастных. Все что в ее силах... Молюсь чтобы у нее получилось! Имя я ее пока назвать не могу, но вы очень удивитесь, когда узнаете, какая звезда протянула руку. А вы узнаете об том в ближайший месяц", - отметил Сергей Бакуменко.
 
Следует отметить, что эта жуткая истрия стала не только объектом журналистских расследований, на нее обратили внимание в офисе Уполномоченного по правам человека Людмилы Денисовой: "Під час моніторингу засобів масової інформації, мною було виявлено повідомлення про трьох залишених пацієнтів Одеського обласного медичного центру психічного здоров'я. Чоловіки з інвалідністю: в одного - травма голови, в іншого немає обох ніг, третій - пересувається поповзом. Чоловіки стверджували, що їх вивезли з медустанови на кладовище. Там їх і знайшли небайдужі громадяни. Усіх трьох тимчасово помістили до Одеського міського центру інтеграції осіб без певного місця проживання. Туди для встановлення всіх обставин терміново виїхав мій регіональний представник.
 Під час розмови з керівником центру вдалося з’ясувати, що 4 червня близько 16.30 до них «швидкою» було доставлено трьох чоловіків. Один з них підтвердив, що вони дійсно перебували на лікуванні в Одеському обласному медцентрі психічного здоров'я. У зазначеному закладі моєму представнику підтвердили, що знайдені чоловіки - їхні пацієнти, яких виписали напередодні за власним бажанням і за письмовою заявою. Та пояснили, що вказані особи перебували у задовільному психічному стані на момент огляду, до них не застосовували примусову госпіталізацію. Крім того, всі троє не були визнані судом недієздатними. Хворі мали можливість самовільно залишати медцентр та повертатися туди за бажанням. Проте, як люди з інвалідністю могли подолати відстань у 7 км, в медустанові не пояснили. За цим фактом одеською поліцією внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 135 ККУ – «завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу». 
 
Звертаюся до Голови Національної поліції України з вимогою об’єктивного та неупередженого розслідування цього випадку та притягнення до відповідальності всіх винних у порушенні прав згаданих громадян. Також звертаюся до Міністра соціальної політики, Міністра охорони здоров’я та голови Одеської обласної державної адміністрації щодо координації зусиль у відновленні прав цих громадян".
+ 0 -
  • 0
  • 1 934

Добавить комментарий