Телемедицина допоможе мешканцям Одещини отримати психологічну підтримку

З вересня, на базі Одеського обласного центру телемедицини, розпочато надання медичної допомоги з психологічної підтримки населенню та внутрішньо-переміщеним особам із застосуванням телемедицини. Про це повідомляють в Одеській ОВА.

Як йдеться, мета цієї програми — збереження та відновлення психічного здоров’я, загального благополуччя та якості життя, профілактика і попередження розвитку психічних та поведінкових розладів у населення. Одеський обласний центр телемедицини при запиті на телемедичне консультування своєчасно організовує консультацію лікаря-психолога для лікарів, у яких є пацієнти з підозрою, або порушенням психічного здоров’я.

До телемедичного центру надходить запит від сімейного лікаря через захищену телемедичну мережу Medinet на консультацію лікаря-психолога. Після цього — оператор оперативно-диспетчерської служби спрямовує на консультацію, згідно графіку чергувань, до чергового лікаря-психолога.

Отримавши заявку лікар-психолог обробляє її за допомогою спеціально захищеного телефону, або за відеодзвінком через телемедичну мережу Medinet, надає свій висновок з рекомендаціями, а лікар, як надавав запит на телемедичне консультування — отримує висновок для пацієнта.

— Надання медичної допомоги з психологічної підтримки населенню із залучення технологій телемедицини за ефективністю нічим не поступаються стандартним очним прийомам, а навіть має свої значні переваги: це і економія часу, і цілодобова онлайн-підтримка, і подальше спостереження за пацієнтом за допомогою віртуального візиту, — зазначає директор Одеського обласного центру телемедицини Олександр Гасич.

+ 0 -
  • 0
  • 526

Добавить комментарий