Одеські поліцейські опікуються долею народженого в катакомбах немовляти

30 жовтня до поліції звернувся місцевий житель і повідомив, що чув плач малесенької дитини в підземеллі. Правоохоронці прибули за вказаною заявником адресою і виявили там 35-річну жительку міста Скадовськ з новонародженим сином.

«Поліцейські з’ясували, що жінка приїхала з Херсонської області до Одещини наприкінці минулого року. В обласному центрі вона познайомилася з чоловіком, з яким спочатку проживала в знайомих, а потім оселилася в катакомбах. Згодом громадянка завагітніла, однак на облік у заклад охорони здоров’я по вагітності та пологах не стала. Минулого тижня жінка народила хлопчика, пологи приймав співмешканець. Дитину породілля годувала груддю, проте сама практично нічим не харчувалася», - зазначила заступник начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Одеській області Вікторія Чалова.

Також поліцейські з’ясували, що на обліках соціальних служб міста Одеси та Одеської області жінка не перебуває. В Херсонській області вона залишила з колишнім чоловіком ще двох дітей.

Новонародженого хлопчика поліцейські передали до Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, де він знаходитиметься під наглядом медиків. Немовля з недостатньою вагою, проте його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Мати хлопчика від медичної допомоги відмовилася. Наразі вирішується питання про подальшу долю жінки та дитини.

+ 0 -
  • 0
  • 281

Добавить комментарий