На хабарі за вивіз зерна викрили колишнього посадовця Одеської митниці

ДБР за процесуального керівництва Офісу Генпрокурора затримало колишнього начальника митного поста «Чорноморськ-порт», який вимагав і отримав неправомірну вигоду за безперешкодний експорт зерна і видачу сертифікатів. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі голова фракції «Слуга народу» в Верховній Раді Давид Арахамія. За словами народного депутата, затримання сталося вчора, 8 лютого.

«І це в той час, як наш Президент, керівництво Офісу Глави держави, уряд і дипломати працюють над тим, щоб збудувати «зерновий коридор». Наші військові його охороняють, бізнес бореться за кожен долар експортної виручки, і тут з’являється якийсь покидьок, який думає, що може організувати собі на цьому схему», – виказав свої обурення Давид Арахамія.

Депутат також нагадав про нещодавні звільнення на митниці та констатував, що, вказаний чновник з цих подій не зробив ніяких висновкив.

«І йому по барабану, що хтось у світі чекає це зерно, що не так давно звільнили все керівництво митниці, що обшуки й підозри не злазять з новин. Людина взагалі не має ні страху, ні моральних принципів», – додав голова фракції.

На поточний момент офіційних повідомлень з приводу вказаної події від ДБР немає

+ 0 -
  • 0
  • 319

Добавить комментарий