У Приморському районі «Інфоксводоканал» оновить старий водопровід

У Приморському районі «Інфоксводоканал» оновить старий водопровід, який вичерпав ліміт експлуатації. Новий водопровід надасть можливість запобігти можливим аваріям та відключенням у районі Аркадії та частині Малого Фонтану.

Планується прокласти близько 230 метрів нової поліетиленової труби, термін служби якої складе не менш як 50 років.

Крім того, буде встановлена сучасна запірна арматура, яка в разі необхідності дозволить у майбутньому проводити локальні відключення.

При проведенні робіт буде переважно використовуватися сучасний метод горизонтально направленого буріння (безтраншейний). Завдяки цьому вдається уникати значних розкопок, перекриття руху автотранспорту, незручностей для пішоходів, а також тривалих відключень водопостачання споживачам.

Роботи планується розпочати 12 квітня 2023 року та завершити протягом трьох місяців.

До уваги водіїв автотранспорту! Під час виконання проколів та затягування труби можливе тимчасове обмеження руху по правій полосі уздовж площі Десятого квітня до повороту на вул. Академічну.

«Інфоксводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності та вживатиме всіх заходів для якнайшвидшого виконання запланованих робіт, оскільки якісне і надійне водопостачання одеситів та міста є ключовим завданням для компанії.

+ 0 -
  • 0
  • 379

Добавить комментарий