Південна філія АМПУ без торгів найняла фірму підозрюваного у викраданні людей

Південна філія АМПУ Міністерства інфраструктури без торгів найняла транспортну компанію бізнесмена Сурена Сардаряна, котрого підозрюють у викраденні людей та вимаганні. Про це говориться на сайті ProZorro.

У лютому 2023 року філія АМПУ оголосила тендер з нерегулярних пасажирських перевезень. Це було потрібно для перевезення робітників з міст Одеса, Южний та інших. Очікувана вартість складала 7,39 млн гривень без НДС.

На тендер подалося тільки автотранспортне підприємство «Північ Транс». Більше учасників не було. Компанія запропонувала свої послуги всього на три тисячі гривень дешевше початкової ціни. Посадовці АМПУ уклали з ними контракт.

«Північ Транс» — одна із компаній Сардаряна. Більшість підприємств оформлені на його дружину Каріне Сардарян.

Бізнесмена Сурена Сардаряна  підозрюють у викраденні людей (ч.3 ст.146 КК), вимаганні (ч.4 ст.189 КК ) та підробці документів (ч.3, ч.4 ст.358 КК). Офіційні претензії з боку силовиків до колишнього міліціонера Сардаряна та його компаньйона — оголошеного в розшук президента Одеської обласної федерації боксу Халіда Мусаєва  було висунуто наприкінці листопада 2022 року. Згідно фабули справи, партнери по бізнесу є ватажками потужного організованого злочинного угруповання, що спеціалізувалося на рекеті та інших кримінальних звитягах.

+ 0 -
  • 0
  • 287

Добавить комментарий