В Одесі затримали чоловіка якого підозрюють у співпраці зі спецслужбами Росії

Співробітники Служби безпеки України затримали в Одесі чоловіка, якого підозрюють у співпраці зі спецслужбами росії.

Про це повідомили у пресслужбі СБУ, чоловік вивідував паролі для пересування по території міста у комендантську годину та для проїзду блокпостів.

Щоб одержати ці відомості, він намагався використовувати своїх знайомих серед українських військових та правоохоронців, але так щоб вони не знали для чого йому інформація.

Також він мав визначити GPS-координати військових об’єктів у районі обласного центру. Для цього об’їжджав місцевість та робив спеціальні позначки на електронних картах.

Наразі чоловіку інкримінують державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану. Йому обрали запобіжний захід — тримання під вартою та загрожує довічне ув’язнення в разі доведення провини.

Утім в СБУ зазначили, що це не єдиний затриманий агент у цьому епізоді. За даними спецслужби, загалом у результаті операції затримані троє агентів.

На Вінниччині агент спецслужби рф намагався визначити координати Штабу командування Повітряних Сил ЗСУ та підрозділів Національної гвардії, для чого фотографував та фільмував українські об’єкти та прилеглу місцевість з вікон магазинів та інших неподалік розташованих будівель.

У Дніпропетровській області агент із позивним «Грім» малював для окупантів схеми оборонних рубежів на території Кривого Рогу і визначав місця зберігання техніки та боєприпасів у місті.

Для збору розвідінформації він діяв «за легендою» безробітного. Зокрема, періодично влаштовувався на підсобні роботи поблизу або на території критичних об’єктів.

Ще одним його завданням було отримання планів евакуації та схем будівель місцевих підрозділів Сил оборони, у тому числі СБУ.

+ 0 -
  • 0
  • 159

Добавить комментарий