Із Молдови до Одеси надіслали конвой із допомогою для Херсонщини

Конвой гуманітарної допомоги від уряду Молдови прибув до Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області вночі з 10 на 11 червня.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС,  тож наразі проводиться робота щодо організації доставлення наданого майна на підтоплені території для допомоги населенню.

Йдеться про дві помпові станції ПНС-110, сім пластикових човнів SAVA-500, п'ять надувних човнів Orion, 161 пару гумових чобіт, мотопомпу PFPN 8/800, харчові продукти у вигляді консервів понад 63 тисячі.

Між тим наслідки повені вже відчувають на Одещині. Так якірні річкові міни винесло повінню на узбережжя моря. Одну біля села Курортне в Одеській області. Іншу підібрав місцевий мешканець вирішивши, що це газовий балон, але згодом зрозумівши, що це викликав саперів.

   Раніше у своєму зверненні до містян Одеський міський голова Геннадій Труханова назвав найнебезпечнішим, що може принести повінь від підриву Каховської ГЕС, річкові міни, які через невеликі розміри не помітні в морі. 

Окрім того, ці міни не можна знешкодити інакше ніж підірвати на місці знаходження. 

+ 0 -
  • 0
  • 507

Добавить комментарий