В Одесі планують встановити мобільне укриття

Мобільне укриття закупили за рахунок міського бюджету та встановлять біля школи в одному із житлових районів Одеси.

Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна-Одеса розповів Олександр Войтко, директор та засновник ТОВ «Мірадіма», виробника мобільних укриттів.

«1 вересня розпочнеться навчальний рік, потрібно зробити укриття, щоб урятувати дітей. І 31 липня ми встановимо перше укриття на 13-й станції Великого Фонтану біля ліцею. До кінця літа ми встановимо ще два укриття в іншому районі Одеси. Вони зможуть захистити від уламків, але не від прямого влучення ракети чи авіабомби», – розповів Олександр Войтко.

Він додав, що у планах компанії встановлювати укриття не лише в Одесі, а в області, і не лише у навчальних закладах. Все залежатиме від фінансування. Потужності компанії дозволяють виготовляти понад 30 укриттів на місяць.

Як зазначив Ілля Блохін, керівник проекту SafePlace4UA та благодійної організації «Юність 2.0», в Одесі встановлять укриття четвертого класу. Раніше він займався встановленням аналогічних мобільних укриттів у Херсоні та Миколаєві.

«Укриття того ж таки підрядника встановлювали в Херсоні для місцевого відділення Червоного Хреста». Це гарантія якості виробів. Укриття виготовляються з «п’ятисотого» бетону і мають високе армування. Товщина верхньої плити – 40 сантиметрів, нижньої – 20 сантиметрів, стін – 30 сантиметрів», – додав Блохін.

+ 0 -
  • 0
  • 198

Добавить комментарий