Рятуючи дітей, потонув чоловік у ставку

У понеділок, 7 серпня, в Одеському районі у ставку біля дачного масиву Степове близько 11:00 потонув чоловік 1958 року народження. Він намагався витягнути на берег надувний матрац, на якому були його онучки 2007 та 2010 років народження, але пішов під воду.

Коли на місце прибули рятувальники, дівчат уже врятували місцеві підлітки. Про це повідомило Головне управління ДСНС України в Одеській області у Facebook.

Один із хлопців розповів, що діти плавали на матраці самі, але відпливши далі від берега запанікували і почали кричати. Дідусь кинувся їм на допомогу. Коли ситуація ускладнилася, хлопці теж підпливли до матраца, але зрештою вдалося врятувати лише дівчат, а чоловік потонув.

О 13:25 тіло потопельника було виявлено водолазами. Його підняли з водойми та передали правоохоронцям. Із родичами загиблого та врятованими дітьми тим часом працювали психологи ДСНС.

Усього залучалося чотири одиниці техніки та 19 рятувальників, зокрема четверо водолазів та гумовий човен.

«НАГАДУЄМО! В нашому регіоні категорично заборонено купатися в будь-яких водних об'єктах! Але якщо ви вже берете на себе таку відповідальність, то НЕУХИЛЬНО ДОТРИМУЙТЕСЬ УСІХ ВСТАНОВЛЕНИХ НОРМ ТА ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ! Особливо це стосується відпочинку З ДІТЬМИ!» – наголосили в ДСНС.

+ 0 -
  • 0
  • 352

Добавить комментарий