З бюджету Одеси виділять кошти волонтерам для допомоги армії

29 листопада 2023 року відбулася XХV сесія Одеської міської ради VІІІ скликання.

Під час засідання депутати Одеської міської ради підтримали ініціативу Геннадія Труханова про виділення з бюджету Одеси 100 млн гривень (по 50 млн гривень на 2024 та 2025 роки) громадським та благодійним організаціям на допомогу Збройним Силам України. Відповідні зміни внесені до Міської цільової програми підтримки ТрО.

«Я дякую депутатам за підтримку. Ми зробили портал - надали можливості, якими волонтери можуть скористатися, якщо буде таке бажання. Сьогодні ми робимо все, щоб об'єднати суспільство і бути разом задля нашої перемоги», - зазначив мер Одеси.

Геннадій Труханов додав, що для волонтерів це може стати додатковим фінансовим ресурсом. А для військових - значною допомогою, адже в армії не вистачає фахівців з бюджетних закупівель.

Згідно з чинним законодавством України бюджетні кошти будуть надаватися громадським організаціям на конкурсній основі шляхом рейтингового голосування. У грудні буде створена відповідна Комісія, куди увійдуть депутати та чиновники. Волонтери та військові виступатимуть експертами без права голосування (задля запобігання конфлікту інтересів).

За планами до кінця січня має бути оголошений конкурс заявок. І тоді вже у лютому визначені організації-переможниці. А далі - процедура освоєння коштів.

Розпорядником коштів є Департамент внутрішньої політики Одеської міської ради. До Департаменту можна звертатися й за консультаціями та надавати заявки на участь у конкурсі, підкріплені заявками від військових.

+ 0 -
  • 0
  • 254

Добавить комментарий