XV ОМКФ відбудеться з 12 по 20 липня 2024 року в Києві

XV ОМКФ відбудеться з 12 по 20 липня 2024 року в Києві і розпочинає приймання фільмів на участь у конкурсних програмах. Про це повідомила пресслужба Одеського міжнародного кінофестивалю.

Цьогоріч фестиваль проводили в Чернівцях. В Одесі пройшли лише покази спеціальних програм.

«Минулий ОМКФ гостинно приймали Чернівці, які показали щире захоплення українською культурою та мистецтвом. Наступного року ми привеземо Одеський міжнародний кінофестиваль у Київ, де очікуємо не менш теплий прийом від столичних кіноманів і поціновувачів якісних глядацьких артфільмів», - сказала генеральна директорка ОМКФ Анна Мачух.

Для подання заявки необхідно заповнити онлайн-форму, розміщену на офіційному сайті кінофестивалю, та надати всі зазначені в онлайн-формі матеріали до 14:59 (за київським часом) 1 травня 2024 року.

До участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні українські фільми всіх жанрів, виробництво яких було завершено у 2023 або 2024 році. Переможці Національного конкурсу визначаються в таких номінаціях: «Найкращий український повнометражний ігровий фільм» та «Найкращий український повнометражний документальний фільм».

До участі в Міжнародній європейській конкурсній програмі допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні європейські фільми всіх жанрів, виробництво яких було завершено у 2023 або 2024 році.

Переможець Міжнародного європейського конкурсу визначається в номінації «Найкращий європейський повнометражний фільм».

Фільми, подані для участі в конкурсних програмах, також можуть бути відібрані для участі в позаконкурсних програмах кінофестивалю.

Приймання заявок до Національної та Міжнародної конкурсних програм відкрито з 19 грудня 2023 року по 1 травня 2024 року.

За додатковою інформацією щодо подачі заявок на участь у конкурсних програмах XV ОМКФ звертатися за електронною адресою program@oiff.com.ua.

+ 0 -
  • 0
  • 271

Добавить комментарий