На Одещині двоє чоловіків з Волині спробували незаконно потрапити в Молдову

Ухилянтів затримали прикордонники Подільського загону неподалік села Павлівка Роздільнянського району на Одещині. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Маючи оперативну інформацію про можливе незаконне перетинання державного кордону невідомими особами, аеророзвідники підняли свої "пташки" у небо. Через певний час оператор дрона зафіксував рух двох чоловіків в бік придністровського сегмента кордону з Молдовою та спрямував туди групу реагування.

"Побачивши, що в їхню сторону їде автівка, вони залягли у високій траві, але марно. Затримання відбулося неподалік села Павлівка Роздільнянського району", - зазначили прикордонники.

Невдала спроба незаконно покинути країну для жителів Волинської області закінчилася складанням відносно них протоколів про адміністративні правопорушення за ч.2 ст.204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України".

Наразі справу скеровано до суду.

Нещодавно СБУ та спецслужба Молдови затримали угрупування, яке вивозило ухилянтів з України до Придністров'я. Маршрут нелегального трафіку пролягав з території Одеської області до Придністров’я, а далі на територію Молдови.

Деякі чоловіки призовного віку за будь-яких умов намагаються покинути територію України, щоб уникнути мобілізації. Для цього ухилянти іноді обирають оригінальні та екстремальні способи. Так, намагаються уплисти з України на надувних гумових "пончиках" для басейнів, йдуть пішки через гори, намагаються проїхати через кордон на байках. Наприклад, на Одещині викрили групу ділків, для "трансферу" клієнтів до кордону вони використовували автомобіль швидкої допомоги з медичним екіпажем. Місцем збору ухилянтів визначили місто Ізмаїл.

+ 0 -
  • 0
  • 180

Добавить комментарий