Рух мостом через Хаджибейський лиман частково перекритий на три дні: коли можна проїхати

Упродовж найближчих трьох днів рух мостом через Хаджибейський лиман буде частково перекритий. Розпочались роботи з калібрування системи моніторингу зважування-в-русі (WIM).

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області

На мосту через Хаджибейський лиман, який є частиною автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса, з 24 січня по 26 січня виконуватимуться проїзди тарованими вантажними автомобілями в обох напрямках мосту.

Роботи триватимуть з 8:00 години ранку до 18:00 години вечора. Протягом цього періоду рух тимчасово перекриватиметься щогодини на 30 хвилин, і регулюватиметься патрульною поліцією Одеської області.

Випробовування виконуються для того, щоб система Weigh-in-Motion надавала точні вимірювання з мінімальною похибкою без впливу людського фактора, – зауважили в службі.

Зазначимо, основна мета WIM— прибрати перевантажені вантажівки з українських доріг, без зупинки транспортного потоку (всі зважування відбуваються в русі). Адже без належного контролю за навантаженням проблеми зі колійностями, ямами та вибоїнами на дорогах з’являтимуться знову.

+ 0 -
  • 0
  • 927

Добавить комментарий