Рятувальники Одеського порту отримали нове захисне спорядження

Придбане за кошти стивідорних компаній порту обладнання посилить захист портових рятувальників під час виконання службових обов’язків.
Рятувальники Одеського морського порту отримали нове захисне спорядження, придбане за кошти стивідорних компаній. Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію АМПУ.

"У зв’язку зі збільшенням кількості ракетних і дронових ударів по об’єктах портової інфраструктури, у т.ч. по виробничих потужностях стивідорних компаній Одеського порту, дирекції ряду портових операторів прийняли рішення про допомогу адміністрації порту у вирішенні питання покращення матеріально-технічного забезпечення пожежної служби", - йдеться в повідомленні.

Так, спільними зусиллями партнерів, за участю керівництва філії та профспілки "Одеського морського порту", було придбано комплекти захисного одягу, підшоломників та спеціальних пожежних чобіт HARVIK для усіх рятувальників, а також окремо - радіостанції, групові ліхтарі та компресор для наповнення стисненим повітрям дихальних апаратів пожежних.

"Придбане обладнання посилить захист здоров’я та життя портових рятувальників під час виконання ними своїх службових обов’язків, покращить оперативність дій по ліквідації пожеж та аварій на всій території порту", - прокоментували представники порту.

Нагадаємо, 25 вересня минулого року, внаслідок масованої повітряної атаки рф по об’єктах Пасажирського комплексу, спалахнула пожежа в будівлі готелю "Одеса". Завдяки швидким діям чергових підрозділів пожежних команд, вдалося не допустити температурної деформації конструкцій залізобетонного каркасу будівлі та врятувати готель від повного знищення.

+ 0 -
  • 0
  • 183

Добавить комментарий