Вандали пошкодили лампи ти залишили надписи на стінах підземного переходу

20 лютого 2024 року під час планового огляду підвідомчих територій, працівники КП «Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство» виявили акт вандалізму в підземному переході, розташованому за адресою: вул. Дальницька, 58.

Невідомі вандали вночі пошкодили 4 лампи освітлення та залишили надписи на стінах переходу.

Працівники підприємства вже відновили освітлення цього підземного переходу.

Одеська мерія звертається до мешканців та гостей міста з проханням дбайливо ставитися до майна міської громади. Якщо ви стали свідком вандалізму, прохання повідомляти про це за телефоном: 102 (поліція).

Навмисне псування і знищення міського майна тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

В мерії нагадують про відповідальність за пошкодження комунального майна:
Кримінальний кодекс України

Стаття 194. Умисне знищення або пошкодження майна
1. Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, карається штрафом до п’ятдесяти (850 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Стаття 296. Хуліганство
1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, карається штрафом від п'ятисот (8500 грн) до тисячі (17000 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.
2. Ті самі дії, вчинені групою осіб, караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

+ 0 -
  • 0
  • 112

Добавить комментарий