Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку провів День абітурієнта

На захід завітали випускники навчальних закладів Одеси й регіону, їхні батьки та вчителі. День абітурієнта проходив у змішаному форматі, тому уточнити необхідну інформацію щодо вступу до Державного університету інтелектуальних технологій і зв'язку могли всі охочі: і ті, хто завітав до головного навчального корпусу ДУІТЗ, і ті, хто доєднався до трансляції свята на платформі Zoom. Професійний організаційно-технічній супровід заходу організовано командою під керівництвом в.о. зав.кафедри радіоелектронних систем і технологій, к.т.н. Сергія Сідня. А послухати було про що:
Ведучий заходу, старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Роман Царьов відзначив, що Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку – це більш ніж 100-річна славетна історія, тисячі випускників, імена видатних вчених та проривні відкриття, що мають планетарне значення, хоча формально ДУІТЗ з’явився у 2020 році шляхом об’єднання Одеської національної академії зв’язку (ОНАЗ) імені О.С. Попова і Одеської державної академії технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ).
Сьогодні ДУІТЗ – це 4 факультети, 19 кафедр, 2 відокремлених структурних підрозділи.

В Університеті можна отримати професію майбутнього, бо всі 19 спеціальностей ДУІТЗ дають можливість дуже перспективного працевлаштування.
Саме про можливості, які відкриваються перед вступниками говорив у вітальному слові ректор Університету Олександр Назаренко. «Якщо ви хочете отримати фундаментальні знання та компетенції, тоді вам до нас! Ми маємо дуже серйозну науково-виробничу базу. Наші лабораторії оснащені за останнім словом техніки. У нас дуже широка партнерська база – від силових структур, таких як СБУ, Національна поліція, ГУР, органів влади до міжнародних компаній та організацій. Наші випускники – бажані фахівці в солідних бізнес-структурах не тільки нашої країни, але й за кордоном. Одразу хочу попередити, що навчатися у нас складно, але дуже цікаво та перспективно», – зазначив Олександр Назаренко.

 
Докладно про етапи вступної кампанії розповіла секретар Приймальної комісії ДУІТЗ Таїсія Похлебіна:«Хочу акцентувати вашу увагу, що в цьому році треба скласти НМТ з чотирьох предметів. Три з них є обов’язковими, один – на ваш вибір. Також цьогоріч не передбачено вступ за мотиваційними листами, тому всім майбутнім вступникам треба пройти реєстрацію на тестування й обов’язково скласти НМТ. Мінімальний прохідний бал з усіх предметів, також вище ніж був в минулому році, це – 130 балів».

  
Про синергію освітніх програм в університеті розповіла присутнім старший викладач кафедри лінгводидактики та іноземних мов, к.п.н. Наталя Московчук: «У ДУІТЗ більше 30 освітніх програм на бакалаврському, магістерському рівнях вищої освіти та на рівні доктора філософії. Ці програми кожного року удосконалюються за вимогами наших партнерів і стейкхолдерів. Адже університет активно співпрацює з провідними компаніями й організаціями не тільки ІТ-сфери, але й найважливіших галузей економіки країни».

 
Про можливість навчатися та працювати у провідних компаніях розповів присутнім доцент кафедри кібербезпеки та технічного захисту інформації Сергій Стайкуца: «Тільки в цьому навчальному році ми заключили більш ніж 30 договорів про співпрацю з нашими партнерами. Ці договори вже мають практичний результат: обладнання виробничих лабораторій, цікаві програми, гостьові лекції, виробничу практику та цільове працевлаштування наших випускників».


Зазначимо, що сьогоднішнє свято – це тільки перший захід вступної кампанії 2024 року. Слідкуйте за нашими оголошеннями та анонсами!
Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку готує фахівців з таких спеціальностей:
– Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка;
– Економіка;
– Електроніка;
– Електронні комунікації та радіотехніка;
– Журналістика;
– Інженерія програмного забезпечення;
– Інформаційні системи та технології;
– Інформаційно-вимірювальні технології;
– Кібербезпека та захист інформації;
– Комп’ютерні науки;
– Комп’ютерна інженерія;
– Маркетинг;
– Менеджмент;
– Мікро- та наносистемна техніка;
– Освітні, педагогічні науки;
– Психологія;
– Публічне управління та адміністрування;
– Соціологія;
-Транспортні технології (на автомобільному транспорті).

Більш докладно про наш ЗВО та правила вступу можна дізнатися на вебсайті
65023, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1,
Приймальна комісія ДУІТЗ, кабінет 108
Телефони: +38 (048) 723 23 44, +38 (048) 705 04 11, +38 (048) 705 04 13, (з 9:00 до 16:00)
Е-mail: admissions@suitt.edu.ua

+ 0 -
  • 0
  • 724

Добавить комментарий