Поліцейські Одещини викрили двох чоловіків у оборудках з канабісом

У правопорушників правоохоронці вилучили загалом більше 2,3 кг наркотичного зілля. Тепер їм загрожує покарання від штрафу до обмеження або позбавлення волі.

Протиправну діяльність жителя Татарбунар викрили співробітники територіального підрозділу поліції спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури.

В ході проведеного санкціонованого обшуку за місцем мешкання правопорушника поліцейські виявили у підсобному приміщенні два кілограми особливо небезпечного наркотичного засобу - канабісу, обіг якого заборонено. Вилучене слідчі скерували на експертизу, яка підтвердила наркомісткість речовини.

Правоохоронці встановили, що чоловік на своїй присадибній ділянці виростив кущі коноплі, після чого зірвав їх, висушив, подрібнив та зберігав для власного вживання.

А співробітники відділення поліції № 4 Одеського районного управління поліції № 2 під процесуальним керівництвом Доброславської окружної прокуратури викрили у наркозлочині мешканця Фонтанської сільської громади.

Володіючи оперативною інформацією про зберігання заборонених речовин, правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем мешкання фігуранта, звідки вилучили понад 300 грамів канабісу, що було підтверджено експертним висновком. Під час слідства поліцейські встановили, що правопорушник зірвав рослини конопель в полі, приніс їх додому та висушив. Частину він подрібнив та зберігав для власного вживання.

Слідчі повідомили першому фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту у великих розмірах. Слідство про справі триває. Підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 34 до 85 тис. грн. або позбавлення волі на строк до трьох років.

А ось відносно другого правопорушника досудове розслідування слідчі завершили. Йому висунули обвинувачення за ч. 1 ст. 309 ККУ у незаконному виготовлені, придбані, зберіганні наркотичних засобів без мети збуту та скерували обвинувальний акт до суду. Чоловіку загрожує штраф від 17 до 51 тис. грн. або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.

+ 0 -
  • 0
  • 93

Добавить комментарий