СБУ знешкодила агентів ФСБ, які готували ракетний удар по штабу Сил оборони

Служба безпеки України виявила і затримала двох іноземних агентів, які діяли на користь російської спецслужби. Вони готували ракетний удар по штабу Сил оборони на Одещині. Про це повідомляє Управління СБУ в Одеській області.

Двоє іноземців, громадян однієї з країн Південного Кавказу, були залучені ФСБ для розвідки місць дислокації українських військ з метою визначення їх координат на Google Maps. Після визначення місцезнаходження військових об'єктів, агенти збирали детальну інформацію про особовий склад та військову техніку, з метою ідентифікації пунктів управління ЗСУ. Іноземні агенти проводили розвідку по вулицях Одеси, приховано фіксуючи потенційні цілі. Вони також користувалися своїми зв'язками серед місцевого населення для отримання інформації про українських військових.

Додатково фігуранти створили в Одесі громадську організацію, яка маскувалася під благодійний фонд, проте, основна мета організації полягала в завербуванні інформаторів для ФСБ. Планувалося, що після збору всієї необхідної інформації, росіяни здійснять ракетно-дронові удари по військовій інфраструктурі ЗСУ. Однак завдяки оперативним діям співробітників СБУ, шпигуни були викриті на початковому етапі їхньої діяльності. Після поетапного документування, яке дозволило простежити всі маршрути руху агентів, їх було затримано під час дорозвідки біля одного з військових об'єктів.

+ 0 -
  • 0
  • 304

Добавить комментарий