У день 80-ї річниці визволення Одеси від фашистських загарбників у місті будуть посилені заходи безпеки

Правоохоронці патрулюватимуть вулиці, громадські та пам’ятні місця, присвячені Другій світовій війні, дбатимуть про публічну безпеку і порядок.

Меморіали на честь визволителів Одеси та прилегла до них територія будуть перевірені працівниками управління вибухотехнічної служби ГУНП в Одеській області на наявність вибухових пристроїв та речовин. Після цього вхід до них здійснюватиметься через пропускні пункти, аби не допустити осіб з речами і предметами, які можуть спричинити шкоду життю та здоров’ю громадян. Також зауважимо, що тимчасово буде обмежено рух громадського транспорту біля Алеї Слави. Зокрема, з 6-ї до 20-ї години 10 квітня будуть перенесені кінцеві зупинки міських автобусних маршрутів загального користування №  203 та 233 з центрального парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка в район перетину Лідерсовського бульвару та вулиці Базарної (кінцева зупинка тролейбусного маршруту № 3).

- Щодня, безперестану, міста та села України, у тому числі Одеса, відчувають на собі збройну агресію росії. Ймовірність нанесення повітряних ударів у знакову для одеситів дату теж висока. Тому у цей історичний день, віддаючи шану подвигу Героям, які боронили рідну землю від нацистських окупантів, закликаємо не втрачати пильність, дотримуватися заходів безпеки, уникати скупчень біля пам’ятних місць і реагувати на сигнали повітряної тривоги, - звернувся до жителів та гостей міста заступник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Денис Захарченко.

Також полковник поліції закликав з розумінням поставитися до превентивних заходів, що будуть вжиті поліцейськими, адже вони заради безпеки, збереження спокою, здоров’я та життя громадян.

Просимо дотримуватися вимог воєнного стану та норм чинного законодавства і нагадуємо про заборону:

- пересуватися вулицями після 24 до 5 години, крім випадків необхідності пройти до укриття під час повітряної тривоги;

- продавати алкогольні напої після 22 години вечора;

- продавати та використовувати піротехнічні засоби, зокрема феєрверки, хлопавки та петарди;

- використовувати символіку комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів;

- розпивати алкогольні та слабоалкогольні напої на вулицях, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законом місцях, а також перебувати у громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль;

- носити вогнепальну та холодну зброю без передбаченого законом дозволу, бойові припаси, вибухові речовини або пристрої.

Пам’ятайте, що завжди при собі треба мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу.

+ 0 -
  • 0
  • 459

Добавить комментарий