На Одещині СБУ викрила на організації корупційної схеми керівників підрозділів податкової та митниці

Служба безпеки України викрила в.о. заступника начальника одного з митних постів Одеської митниці та керівника відділу обласного управління Державної податкової служби на систематичному вимаганні хабарів з імпортерів. 
За даними слідства, посадовці за різні суми неправомірної вигоди гарантували комерсантам не створювати штучні перешкоди під час митного оформлення вантажів. У випадку відмови чиновники погрожували затягувати процесів митного оформлення, а також безпідставно підвищувати рівень митної вартості.  
Оперативники спецслужби задокументували вимагання 25 тисяч доларів з представника комерційної структури за прийняття рішення щодо зміни митного режиму сільськогосподарських товарів та затримали обох фігурантів після отримання третьої частини хабара.  
Наразі затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України. 
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській області спільно з ГСУ Національної поліції за сприянням Державної митної служби та Державної податкової служби України під процесуальним керівництвом Офіса Генерального прокурора України.

+ 0 -
  • 0
  • 122

Добавить комментарий