"Нібулон" перевіз на експорт 434 тисячі тонн збіжжя у квітні 2024 року

Результат квітня став найкращим із часів початку повномасштабного вторгнення і наблизився до рівня довоєнних показників.

За підсумками квітня 2024 року агрохолдинг "Нібулон" перевіз на експорт 434 тисячі тонн збіжжя.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію компанії.

"Результат квітня у 434 тисячі тонн перевантаженого збіжжя (кукурудзи та пшениці) - став найкращим із часів початку повномасштабного вторгнення і наблизився до рівня довоєнних показників", - йдеться в повідомленні.

В агрохолдингу зазначили, що незважаючи на руйнівні пошкодження та блокаду Миколаївського порту, протягом 2022-2024 років відбувалося відновлення обсягів експорту.

Це стає можливим завдяки розвитку альтернативних каналів через Дунайський порт та ефективному використанню можливостей чорноморських портів.

Так, за 9 місяців 2023/24 МР "Нібулон" експортував 2,4 млн тонн агропродукції, незважаючи на блокування українських чорноморських портів на початку маркетингового року. Очікувані річні обсяги експорту в 2023/24 МР - 3,2-3,4 млн тонн.

Поточна частка компанії через дунайські порти в 1 кварталі 2024 року була в діапазоні 20-30%.

"Наразі робота логістичної інфраструктури "Нібулону" розподілена між двома каналами. Після того як завдяки ЗСУ було відновлено роботу портів Чорного моря, значна частина обсягів зернових, які ми експортували через "річку", переорієнтувалася на "велику воду". Водночас Дунай продовжує відігравати ключову роль для нашого експорту - частка цього каналу у структурі продажів складає 70%", - підкреслив директор з торгівлі "Нібулону" Володимир Славінський.

+ 0 -
  • 0
  • 350

Добавить комментарий