Депутат Одеської міської ради організував злочинну групу, яка займалась шахрайством

Злочинна група на чолі з депутатом Одеської міської ради заволоділа нерухомістю громади на більш ніж 10 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Очолив ОЗГ депутат Одеської міської ради VІ скликання після обрання його головою однієї з постійних комісій ради. Для конспірації та відвернення уваги громадськості від своєї персони він залучив до злочинної діяльності знайомого адвоката та інших наближених і довірених осіб. Перший був «правою рукою», ще двоє очолили підставні підприємство та організацію.

За злочинною схемою, вищезгадані юридичні особи укладали з територіальною громадою міста Одеси договори оренди приміщень з метою подальшого викупу на неконкурентній основі. А надалі за підробленими документами змінювали геометричну форму, збільшували площу об’єктів злочинного посягання та реєстрували права власності.

З нежитлових приміщень робили квартири, ремонтували їх і продавали добросовісним покупцям, а гроші ділили між всіма учасниками угруповання.

У такий спосіб з 2011 року зловмисники привласнили нерухоме комунальне майно на загальну суму понад 10 мільйонів гривень, частину якого продали.

Відносно організатора злочинної групи наразі вирішується питання щодо оголошення його в розшук.

Двом виконавцям та адвокату суд вже обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави, яким вони скористалися.

Також, правоохоронці клопочуть в суді щодо накладення арешту на майно, здобуте в незаконний спосіб.

Зловмисникам загрожує покарання до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

+ 0 -
  • 0
  • 180

Добавить комментарий