Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

В Україні щорічно буде погіршуватися ситуація з пенсійним забезпеченням. У Міністерстві соціальної політики закликали громадян відкладати гроші та бути готовими працювати до глибокої старості.

Відповідну заяву зробила заступниця міністра соцполітики Дарія Марчак. Вона вказала на те, що громадянам слід якомога довше будувати кар'єру та не поспішати на пенсію. Річ у тому, що заслужений відпочинок буде мінімально оплачуватися державою. І молодим українцям слід уже зараз думати про те, як забезпечити себе у похилому віці.

За словами чиновниці, головна причина негативної тенденції – це демографічна криза, і дефіцит працездатних людей не можна буде усунути ще кілька десятиліть. Причому населення зростатиме за умови, якщо війна невдовзі закінчиться і наші співвітчизники масово повертатимуться з-за кордону.

Наразі на одного українця, який офіційно працює та сплачує податки, припадає один пенсіонер, і це співвідношення вже є критичним. Завдяки грошовій підтримці партнерів всі пенсії та соціальні виплати надаються у повному обсязі, але ніхто не може гарантувати їх у майбутньому. Проблема посилюватиметься і пенсії будуть мізерними.

+ 0 -
  • 0
  • 237

Добавить комментарий