У поліції Одещини створено спеціалізований центр з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Основні напрямки його роботи обговорили під час робочої наради з представниками слідчих та оперативних підрозділів поліції, які займаються розслідуванням таких фактів.

До єдиного спеціалізованого центру (групи) з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, увійшли представники слідчих, оперативних та інших підрозділів поліції Одещини. Основним завданням групи є розшук військовослужбовців, з якими втрачено зв'язок, які могли загинути або потрапити в полон.

«Координаційний центр зосереджений на комунікації з родинами, які втратили зв’язок зі своїми близькими, що перебували в зоні проведення бойових дій, зборі детальної інформації про розшукуваних, відборі біологічних зразків та інших слідчих заходів, аби підвищити результативність розслідування проваджень, які слідчі розпочинають за кожним фактом зникнення, викрадення або взяття у полон захисників України. Окрім комунікації із родичами зниклих безвісти, ми також співпрацюємо з колегами з інших областей України, у тому числі тими, які працюють на прифронтових територіях», - сказала керівник спеціалізованої групи, заступник начальника слідчого управління ГУНП в Одеській області - начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи, Світлана Ткаченко.

Щовівторка з 10:00 до 13:00 години у приміщенні слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області, що по проспекту Шевченко, 8 Г в Одесі, проводиться особистий прийом громадян представниками центру. Близькі та родичі зниклих військовослужбовців зможуть отримати необхідну консультацію та допомогу, пов’язану з розслідуванням кримінальних проваджень.

Консультацію громадяни також зможуть отримати, зателефонувавши за номерами телефонів 048-779-43-62 та 073-899-00-02. Прийом дзвінків здійснюється з 09.00 до 18.00 години з понеділка по п'ятницю.

Крім цього, Світлана Ткаченко зауважила: щодо вищезгаданих питань родичі військовослужбовців так само можуть звертатись до будь-якого найближчого до них територіального підрозділу поліції. Звідти вся інформація буде передана до координаційного центру.

+ 0 -
  • 0
  • 272

Добавить комментарий