Професор Олександр Стоянов став заслуженим винахідником України

28 червня 2022 року в Одеській обласній державній адміністрації України було урочисто вручене посвідчення про надання почесного звання «Заслужений винахідник України» доктору медичних наук, професору кафедри неврології та нейрохірургії Одеського національного медичного університету Олександру Миколайовичу Стоянову.

Як зазначили в ОНМедУ, протягом більш ніж 30-річної кропіткої та доблесної праці в нашому університеті Олександр Миколайович розробив та безпосередньо впровадив в медичну практику ідеї понад 155 рацпропозицій, які внесені до Реєстру нововведень МОЗ України (15 нововведень), каталогу освітніх інновацій у вищих закладах МОН України, каталогу інновацій Південного регіону НАН України та висвітлені у 14 інформаційних листах МОЗ України. Олександр Миколайович — автор 500 наукових праць, серед яких 22 навчальних посібники та 6 монографій.

Професор О. М. Стоянов — переможець Всеукраїнського конкурсу «Винахід – 2005». Він нагороджений Срібною медаллю та дипломом ІІ ступеня ВДНГ України, дипломом «Європейської якості» Європейської науково-промислової палати, у 2001 і 2002 рр. — дипломами Міжнародної виставки-форуму «Світ високих технологій Hi Tech». Олександр Миколайович — тричі лауреат Конкурсу ім. академіка М. Б. Маньковського, що проводиться Товариством неврологів, психіатрів та наркологів України (2003, 2004, 2006 рр.).

Вітаємо професора О. М. Стоянова з визнанням новаторських наукових та організаційних заслуг та бажаємо заслуженому винахідникові України нових успіхів на науковій ниві, творчих здобутків, натхнення та світлого мирного майбутнього!

+ 0 -
  • 0
  • 834

Добавить комментарий