Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку пропонує здобути вищу освіту за спеціальністю «Психологія»

Державний університет інтелектуальних  технологій і зв’язку пропонує здобути вищу освіту за спеціальністю 053 «Психологія» із спеціалізацією в IT-сфері галузь знань: 05 «Соціальні та поведінкові науки».

На сьогоднішній день в Україні ІТ-індустрія є однією з найпрогресивніших сфер бізнесу, що активно розвивається і запозичує західні моделі як в побудові бізнес-процесів, так і в організації оптимальних умов роботи для своїх людей. За даними Міністерства цифрової трансформації, зараз в країні працюють 2234 IT-компанії. З них 533 сервісні компанії та 1701 продуктова.

«Тільки в нашому університеті студенти мають можливість  опанувати не тільки ІТ-сферу, але й стати спеціалістом у галузі сучасної психології із додатковими знаннями стосовно специфіки роботи IT-команди та психологічних проблем, які їм притаманні; вивчити особливості роботи у сфері HR-менеджера в ІТ-компаніях, опанувати засоби протидії кібербулінгу та багато іншого. Також особливістю освітньої програми  в ДУІТЗ за спеціальністю 053 «Психологія» є поглиблене вивчення іноземної мови. Навчання можливе на контрактній основі. До речі, однією з суттєвих переваг навчання є досить демократична ціна контракту. Також серед переваг вивчення психології саме в ДУІТЗ є можливість закріпити  вивчений матеріал на практиці в Одеському обласному ресурсному центрі інклюзивної освіти та Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я. Тобто, після закінчення університету ви гарантовано потрапите до «психлікарні». А якщо серйозно, зможете отримати дуже круту практику в одному з престижних лікувальних центрів, що спеціалізується на  наданні психіатричної, психосоматичної, наркологічної та неврологічної допомоги», – зазначила зав. кафедрою психології,  педагогіки та лінгводидактики, доктор філософських наук, професор, член одеської філії Української асоціації психотерапевтів Мар’яна Пальчинська.

 

Також при кафедрі працює Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації.

На сьогодні психологія охоплює майже всі сфери життєдіяльності людини та виробництва, що дає в перспективі змогу реалізовувати свою кар’єру у різних сферах. Кар’єрний шлях наших випускників, зазвичай, розпочинається ще підчас навчання та практики у якості фахівця-психолога у ІТ-компаніях, в освітніх установах, соціальних центрах консультування та реабілітації, що надає переваги нашим випускникам в працевлаштуванні.

Сфери працевлаштування наших випускників:

– HR-менеджер в IT-компаніях

– Психолог-консультант  в IT-компаніях,  який оптимізує роботу команди проекту

– Коуч

– Приватна психологічна практика

– Штатний психолог в установах підбору кадрів (кадрові агентства, центри працевлаштування та профорієнтації)

– Залучений фахівець-психолог у сфері кібербезпеки

– Психолог в освітніх установах (дошкільні заклади, школи раннього розвитку, центри раннього втручання, інклюзивно-ресурсні центри, заклади вищої освіти тощо)

– Психолог в державних та приватних реабілітаційних центрах

– Психолог-консультант в Службах екстреної допомоги.

З усіх питань стосовно вступу до Одеського державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку звертайтесь за телефоном (048) 705-04-11 та (048) 705-04-13. Отримати консультацію з вступу до вузу можна на офіційному сайті  

+ 0 -
  • 0
  • 625

Добавить комментарий