До Дня незалежності в Одесі погасили нові марки

До 31-ї річниці Незалежності України «Укрпошта” випустила поштовий блок «Вільні. Незламні. Непереможні», до якого увійшла марка з українським воїном та 6 ілюстрацій війни. Спеціальне погашення відбулося в Одесі.

Про це повідомляє пресслужба Одеської ОВА.

Автор ідеї – молодий український дизайнер з КраматорськаАнтон Хрупін.

Блок виконано у графічному стилі. Центральний об’єкт блоку – поштова марка з образом українського захисника, який уособлює мужність українського воїнства. Поштова марка оформлена в кольорах національного прапору України.

Полігональний стиль, у якому виконані ілюстрації, додає блоку сучасного вигляду і використовується на поштовій продукції “Укрпошти” вперше – розповів директор Одеської дирекції “Укрпошти” Сергій Дрозд.

Кожна з ілюстрацій – це окремі трагічні історії українців, які відбулися в різний період воєнного часу в різних регіонах України. Вони об’єднані між собою одним словом – «війна». Наклад – 1 млн примірників.

Номінальна вартість блоку – 60 грн. До блоку також випущено конверти «Перший день» і немарковані художні конверти. Придбати продукцію можна починаючи з 24 серпня у міських відділеннях “Укрпошти” по всій країні, а також на офіційному онлайн-магазині “Укрпошти”.

+ 0 -
  • 0
  • 310

Добавить комментарий