На Одещині їдальню школи переобладнали в захисну споруду

На Одещині приміщення їдальні Біляївського ліцею №1 переобладнали в захисну споруду.

Про це повідомила міська рада на своїх інформаційних ресурсах.

Днями в м. Біляївка відбулося засідання комісії з оцінки використання приміщення їдальні як захисної споруди, яке переобладнали під укриття.

З цією метою управлінням освіти закупило необхідне обладнання, предмети першої необхідності, створено гідні умови для перебування учасників освітнього процесу згідно діючих вимог щодо використання найпростіших захисних укриттів.

Попередньо комісія здійснила перевірку цього об’єкту і вказала на недоліки, які адміністрація зобов’язується виправити найближчими днями.

Сьогодні засновник Біляївська міська рада та адміністрація ліцею дотримується принципу.

В Біляївській громаді прагнуть, щоб кожен заклад освіти був безпечним осередком для перебування учасників освітнього процесу та міг би захистити їх від усіх небезпек у разі необхідності.

У міськраді зазначили, що у трьох ліцеях м. Біляївка відбулися зустрічі з батьками та педагогічними колективами.

Зокрема, в ліцеї №1 зустріч пройшла безпосередньо в укритті, тут з батьками спілкувалися заступник міського голови Олена Кравченко та начальник управління освіти Людмила Кобзар.

Посадовці розповіли про перспективи, які очікують учасників освітнього процесу на початок нового навчального року.

Варто зауважити, що переважна більшість батьків висловлювалася за дистанційну форму навчання, адже безпека, здоров’я та життя дітей для кожної родини є пріоритетними.

Наразі в усіх навчальних закладах громади проходять останні приготування до навчального року.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Біляївка і села Градениці, Кагарлик, Майори, Мирне, Повстанське, Широка Балка.

+ 0 -
  • 0
  • 641

Добавить комментарий