Дедалі більше учнів в Україні повертаються до змішаної та очної форми навчання

В Україні дедалі більше учнів повертаються до очної та змішаної форм навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у Telegram.
"Усе більше учнів повертається до очної та змішаної форм навчання. За останні два тижні в середньому в Україні кількість учнів, які повернулися до традиційного формату здобуття освіти, збільшилася більш ніж на 20,5 тис., у змішаному – майже на 120 тис. осіб. Постійно спостерігається рух від однієї форми навчання до іншої", – повідомив він.

За даними Шкарлета станом на 26 вересня в Україні 3115 шкіл працюють в очному режимі, 5339 – дистанційно та 4444 – змішано. В очному чи змішаному форматах навчається понад 2 млн 60 тис. учнів, дистанційно – майже 1 млн 960 тис.

"Найбільше охоплення дітей, які навчаються в традиційному форматі, у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській областях та Києві, у змішаному – Київській, Львівській та Одеській областях. Збільшення кількості здобувачів освіти, які повертаються до повноформатного навчання, зумовлено продовженням процесу облаштування в закладах загальної середньої освіти захисних споруд", – написав міністр.

Шкарлет додав, що, за останніми даними, 68,4% шкіл мають облаштовані укриття.

+ 0 -
  • 0
  • 535

Добавить комментарий