Поліцейські скерували до суду обвинувальні акти відносно трьох браконьєрів з Білгород-Дністровського району

Займаючись незаконним водним добувним промислом, рибалки завдали державі загалом майже 350 тисяч гривень збитків.

Викрили їхні дії співробітники сектору водної поліції Білгород-Дністровського районного відділу поліції протягом серпня під час профілактичних рейдів неподалік села Шабо. Троє місцевих жителів віком 27-ми, 37-ми та 39-ти років сітками виловлювали рибу з акваторії Дністровського лиману.

поліцейські скерували до суду обвинувальні акти відносно трьох браконьєрів з білгород-дністровського району

Правоохоронці вилучили у правопорушників майже 200 метрів забороненого знаряддя лову та незаконний улов – карасів, лящів та глосі загальною вагою 106 кілограмів.

поліцейські скерували до суду обвинувальні акти відносно трьох браконьєрів з білгород-дністровського районуполіцейські скерували до суду обвинувальні акти відносно трьох браконьєрів з білгород-дністровського району

«Дізнавачі під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури повідомили чоловікам про підозру в незаконному зайнятті рибним промислом, яке заподіяло істотну шкоду. Цей злочин передбачений частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України та карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років. Досудове розслідування справ поліцейські завершили і скерували обвинувальні акти до суду», - прокоментував начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

+ 0 -
  • 0
  • 329

Добавить комментарий