В Одесі викрили мережу пропагандистських Telegram-каналів

В Одесі викрили діяльність мережі регіональних Telegram-каналів, які просували в українському інформпросторі деструктивні та провокаційні матеріали. Адміністратори проросійської мережі, створювали контент, який дискредитує військовослужбовців ЗСУ, виправдовує збройну агресію рф та злочини загарбників на території України. Про це повідомили у прес-центрі Управління СБ України в Одеській області і Головному Управлінні Нацполіції в Одеській області.
За інформацією правоохоронців, зловмисники розміщували фото та відео місцевості з наслідками повітряних ударів по регіону, у тому числі крилатими ракетами і дронами-камікадзе.
Адміністраторів каналів встановили.  За місцями їхнього мешкання вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності, а також ворожу та заборонену символіку.
Під час огляду вилученої техніки оперативники спецслужби встановили осіб, які за грошову винагороду надавали фото та відео наслідків ворожих ударів для публікації.
Наразі тривають заходи з встановлення інших причетних осіб та деанонімізації «активних» проросійських користувачів каналів. Правоохоронці перевіряють ймовірну причетність спецслужб рф до деструктивної діяльності адміністраторів та власників ресурсів.

+ 0 -
  • 0
  • 422

Добавить комментарий