У Румунії стався землетрус, поштовхи відчувалися і в Одесі

3 листопада, вранці у Румунії стався землетрус, сили поштовхів оцінили у 5,4 бали за шкалою Рихтер. Про це повідомляє портал Digi24.

Зазначають, що це найбільший землетрус у країні за останні 2 роки. У виданні повідомили, що землетрус стався о 6.50 ранку. Його глибина 140 км.

Землетрус був зареєстрований поблизу наступних міст:

57 км на схід від Брашова,
75 км на північ від Плоєшть,
117 км на південний захід від Бакеу,
130 км на північ від Бухареста.
Поштовхи сильно відчувалися у столиці Румунії Бухаресті.

У МВС Румунії заявили, що пожежники перевіряють райони міста, вразливі до землетрусів, особливо у історичному центрі. Поки пошкодження не виявлені.

"З самого початку, коли відчувся землетрус, до роботи підключилися колеги з пожежної служби. Перевіряються вразливі місця, команда з пожежної служби Бухареста почала діяти для перевірки Старого центру.

Дзвінки на номер 112 не надходили, за інформацією, яку я маю, жодних наслідків не зареєстровано", – сказав голова департаменту надзвичайних ситуацій МВС Румунії Раед Арафат.

Відлуння землетрусу, який стався рано вранці 3 листопада в Румунії, відчули деякі жителі Одеси.

За словами городян, найбільше їх відчули жителі Малиновського району. Дехто розповідає, що у квартирах дзвеніли люстри і тряслися меблі.

Для сейсмічної зони Вранча землетруси є нормальним явищем, раз на декілька років тут фіксують поштовхи магнітудою в діапазоні від 5 до 6. Зазвичай після таких землетрусів не буває афтершоків. Румунські сейсмологи стверджують, що руйнування здатні спричинити землетруси магнітудою 6,5 і вище.

+ 0 -
  • 0
  • 450

Добавить комментарий