Укрзалізниця продаватиме квитки на поїзд Київ — Варшава лише онлайн

Від 10 листопада Укрзалізниця переводить продаж квитків на потяг №67/68 Київ — Варшава повністю в онлайн. Про це інформує Укрзалізниця.

«Укрзалізниця з 10 листопада переводить повністю в онлайн продаж квитків на найпопулярніший поїзд №67/68 Київ — Варшава, щоб завадити шахраям-спекулянтам і спростити доступ до квитків пасажирам», - пише пресслужба.

Повідомляється, що почастішали випадки шахрайств - спекулянти перепродають квитки «з рук» чи в соцмережах. Виявлені підроблені проїзні документи.

Придбати квиток від завтра можна у телеграм-боті, додатку Укрзалізниці та Приват24. Касири в ручному форматі квитки на цей потяг не продаватимуть.

Продаж квитків онлайн на напрямки Київ — Варшава та Варшава — Київ відкриватиметься о 08:00 за 20 діб до дати рейсу, щоб усі пасажири були в рівних умовах.

«Не потрібно буде стояти в чергах та «полювати» на квитки, а в прозорому онлайн-каналі залізниця матиме можливість відстежувати та блокувати спекулянтів», - роз'яснюють в Укрзалізниці.

Для групових замовлень створено спеціальний онлайн-канал замовлень, а офіційні делегації, запити від дипломатичних та державних установ обслуговуватимуться виключно у відповідній спеціалізованій касі.

Повернення квитків варшавського напрямку, придбаних онлайн, можливе лише в претензійному порядку в касах вокзалу: «Це дозволяє припинити масовий викуп квитків через запрограмовані «боти».

Відтепер при поверненні через касу квитки повертатимуться в загальний квитковий пул, доступних для всіх онлайн.

«Кількість квитків, які можна придбати на поїзд Київ — Варшава — Київ онлайн в одні руки, буде обмежена 4 квитками на одне замовлення. Бот-акаунти користувачів, які автоматично бронюють серії квитків одночасно, будуть блокуватись нашою IT-системою автоматично та незворотно», - додали у пресслужбі.

+ 0 -
  • 0
  • 415

Добавить комментарий