Через блекаути українці стали частіше знімати гроші через каси магазинів

Українці все частіше користуються послугою переведення в готівку на касах торгових точок через POS-термінали ПриватБанку. У жовтні обсяг зняття готівки через каси магазинів був на 12% більшим, ніж у вересні. Приріст становив 1,6 млрд грн. За словами представника банку Євгена Заіграєва, ця опція стала особливо затребуваною в період віялових відключень електроенергії, адже багато банкоматів та відділень часто знеструмлені.

Щодо карткових платежів, то за минулий місяць клієнти Привату найчастіше оплачували ними купівлю ПММ (+12,7%) та продуктів харчування (+3,5%). Найрідше картами розплачувалися при купівлі предметів гардеробу, взуття та промислових товарів (-5,7%), а також електроніки та побутової техніки (-5%). Заіграєв наголосив на позитивній тенденції розширення мережі для прийому безготівкових плат. Так, у жовтні бізнес встановив додаткових 5,5 тис нових терміналів ПриватБанку.

Нагадаємо, з 1 січня підприємства та торгові точки, що займаються роздрібним продажем товарів у населених пунктах із населенням понад 25 тис осіб, зобов’язані надавати клієнтам можливість здійснення безготівкових платежів (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних додатків чи платіжних пристроїв).

+ 0 -
  • 0
  • 480

Добавить комментарий