ПриватБанк запустив доставку карток Новою поштою в ЕС

Державний ПриватБанк запустив сервіс з доставлення платіжних карток клієнтам до Європи. Їх доставлятимуть через Нову пошту до шести країн. Про це повідомляє пресслужба банку.

“Клієнти ПриватБанку відтепер можуть перевипустити діючу платіжну картку чи відкрити нову цифрову картку в Приват24 та отримати “фізичну” картку через Нову пошту у шести країнах Європи, де через війну чи інші обставини зараз перебуває найбільше українців”, – йдеться в повідомленні.
Від так, за даними пресслужби, отримати картку ПриватБанку можна у відділеннях або через кур’єра Nova Post на будь-яку адресу у Польщі, Молдові, Литві, Німеччині, Чехії та Румунії.

У ПриватБанку додають, що до кінця січня 2024 року доставка карток ПриватБанку клієнтам, що перебувають за кордоном, буде безкоштовною.

Нагадаємо, від початку війни ПриватБанк подовжив строк дії всіх платіжних карток, що дозволяє вільно користуватися карткою для оплати товарів та послуг в торговій мережі та зняття готівки. За необхідності перевипуску картки для активного шопінгу в інтернет-магазинах, цифрову картку можна оформити миттєво у Приват24 та отримати платіжну картку з доставкою по всій Україні та за кордон.

Раніше ми писали, що Державний банк “ПриватБанк” заявив про рекордну кількість зареєстрованих нових рахунків бізнес-клієнтів у вересні 2023 року. У банку пояснили, з чим пов’язана позитивна динаміка.

Так, у вересні банк відкрив понад 24,5 тисячі рахунків юридичних осіб та підприємців. Такий показник став рекордним з початку повномасштабної війни.

+ 0 -
  • 0
  • 369

Добавить комментарий