Правоохоронці затримали мешканця Чорноморська з півкілограмовим пакетом наркотиків

 Викрили 40-річного громадянина співробітники управління боротьби з наркозлочинністю в Одеській області ДБН НПУ. Він йшов містом і ніс з собою приблизно 500 грамів кристалічної речовини білого кольору. Її перевірили експрес-тестом на наявність наркотичної речовини, який показав позитивний результат. Про це повідомили в Одеському районному управлінні поліції № 2.

Слідчі відділу поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 2 внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України і в рамках провадження направили речовий доказ на експертне дослідження.

Наразі, за наявності тих доказів, які вже зібрали поліцейські, слідчі, під процесуальним керівництвом Чорноморської окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру в незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту, що передбачено вищезгаданою статтею. Її санкція тягне за собою покарання позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Поліцейські встановлюють осіб, причетних до його протиправної діяльності. Триває слідство.

+ 0 -
  • 0
  • 410

Добавить комментарий