Результати роботи одеських аудиторів: Справу щодо корупції директора порту «Южний» передали до суду

НАБУ там САП завершили розслідування справи за підозрою керівництва державного морського порту «Южний» у заволодінні майже 1,3 млн гривень. Про це повідомляє  САП. 
Раніше повідомили про підозру керівнику порту «Южний» Олександру Олійнику, його заступникам Дмитру Кузьмішкіну та Володимир Мандрі у заволодінні понад 1,5 млн гривень.
За даними слідства, що базується на основі ревізії, яку провели аудитори Південного офісу Держаудитслужби в ДП «МТП «Южний».

Аудитори тоді встановили, що з квітня по серпень 2020 року  без дотримання встановлених законодавством обмежень – 47 тис. грн на місяць  на період дії карантину через COVID-19 – колишньому виконувачу обов’язків директора порту зайво нараховано заробітної плати на суму 1,8 млн грн та зайво перераховано єдиного соціального внеску на суму 401 тис. грн. Слід зазначити, що Південний офіс Держаудитслужби провів одночасно державний фінансовий аудит діяльності та позапланову ревізію окремих питань ДП «Морський торговельний порт «Южний» за період з 01.10.2017 по 31.08.2020. Ревізія виявила порушення законності витрат на оплату праці керівного складу порту. Окрім того, аудитори виявили окремі чинники, які негативно вплинули на ефективність управління портом та призвели (можуть призвести) до непродуктивних витрат на суму 185 млн грн та упущених вигод на суму 2,5 млн грн.
Як відомо, Олійнику визначили 1,45 млн гривень застави. На нього вже поклали такі обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися з Одеської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; здати на зберігання закордонні паспорти; утримуватися від спілкування із низкою осіб щодо обставин справи та носити електронний браслет.

+ 0 -
  • 0
  • 585

Добавить комментарий