В Одеському обласному центрі нефрології та діалізу буде проведено ревізію

Як повідомили наофіційному сайті Південного офісу Держаудитслужби, працівниками апарату буде розпочато ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний центр нефрології та діалізу» Одеської обласної ради» за період з 01.09.2020 по 31.12.2022.

Ревізія на вказаному об’єкті проводиться згідно з Планом проведення заходів державного фінансового контролю Південного офісу Держаудитслужби на І квартал 2023 року. "Початок проведення заходу – 17.01.2023. Нагадаємо, що громадяни можуть поінформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни на вищевказаному об’єкті за телефоном (048) 705-51-91 або надіслати інформацію на електронну адресу 151500@dasu.gov.ua", - вказано в повідомлені. 

Нагадуємо, що в результаті ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб» Одеської обласної ради» за період з 01 березня 2018 року по 01 вересня 2022 року, були встановлені фінансові порушення на суму 63 млн грн, зокрема тих, що призвели до втрат, на суму 29,1 млн грн.

Керівництво Центру на свій розсуд розпоряджалося державними коштами, які призначалися на оплату праці медиків. Наприклад, лише керівному складу Центру безпідставно виплатили так звані «ковідні» доплати у розмірах 200–300 % заробітної плати на суму 3,9 млн грн. Загалом незаконно виплачено різних доплат та премій у розмірі 9,7 млн грн. Водночас працівникам, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз і працюють із живими збудниками туберкульозу, не доплатили 4,4 млн грн установленої законодавством необхідної допомоги на оздоровлення під час відпустки. Також було установлено, що керівництвом Центру у 2021 році зайво витрачено 2,3 млн грн на оплату продуктів харчування без фактичного їх отримання. Продукти закупалися й передавалися на відповідальне зберігання. Слід зазначити, що серед продуктів, які відправлені на «відповідальне зберігання», – хліб та молочні вироби з обмеженим терміном придатності. Завдяки втручанню ревізорів повернуто до бюджету 1,6 млн грн.

То ж цікаво, що знайдуть ревізори в Одеському обласному центрі нефрології та діалізу.

+ 0 -
  • 0
  • 519

Добавить комментарий