На Одещині син знущався над батьком

В Ізмаїлі Одеської області 44-річний чоловік у стані сп’яніння принижував та залякував 77-річного батька, з яким мешкає під одним дахом.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Правоохоронці за останні пів року склали відносно правопорушника два адміністративні матеріали за домашнє насильство, а суд зобов’язав його сплати штраф. Інспектори сектору протидії домашньому насильству Ізмаїльського районного відділу поліції проводили профілактичні бесіди з чоловіком, він обіцяв не ображати та не принижувати старенького, однак одразу після вживання алкогольних напоїв забував про сказане.

Оскільки громадянин продовжував вчиняти систематичне психологічне насильство щодо батька, поліцейські розпочали провадження, передбачене статтею 126-1 Кримінального кодексу України.

Тепер, згідно з чинним законодавством України, правопорушнику загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

+ 0 -
  • 0
  • 328

Добавить комментарий