При Міноборони створили Департамент із питань запобігання корупції

Міністерство оборони України створило Департамент з питань запобігання корупції, куди закликає звертатися громадськість у разі виявлення зловживань чи корупційних ризиків у сфері оборонних закупівель. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

Цей Департамент створили з антикорупційного підрозділу Міноборони, розширивши штат. Міністерство анонсувало, що незабаром буде оголошено про відбір на вакантні посади до цього підрозділу.

Виконувач обов'язків директора Департаменту Сергій Степанян заявив, що ключова мета департаменту — реалізувати принцип нульової толерантності до корупції.

«Загалом, закликаю усіх — військовослужбовців, бізнес, журналістів, громадських експертів і активістів: якщо ви бачите ознаки корупційних проявів у секторі оборони, прошу надавати інформацію», — сказав Степанян.

Куди звертатися?

Повідомити про можливі порушення можна через:

спеціальну телефонну лінію: +38 044 271 39 86;
електронну пошту: uzvk_mou@post.mil.gov.ua;
пошту: Повітрофлотський проспект, 6, Київ-168, 03168 або скринька «Для кореспонденції» на бюро перепусток Міністерства оборони України. У разі направлення повідомлення поштою або у скриньку у ньому слід робити позначку: «Про корупцію»;
особистий прийом громадян начальником Департаменту щосереди з 10 до 13 години, запис за телефоном (044) 454-44-21;
заповнення on-line форми.

+ 0 -
  • 0
  • 372

Добавить комментарий