Прикордонники Одеси затримали чоловіків під час спроби втекти з України

Прикордонники Подільського загону спільно з представниками Управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області днями затримали двох чоловіків призовного віку, які прямували за кордон.

Як повідомили у Державній прикордонній службі, під час перевірки оперативної інформації, на околиці села Розівка охоронці кордону виявили двох українців, які планували незаконно перетнути державний рубіж.

Один з них виявився уродженцем Херсону та планував перетнути державний кордон з метою ухилення від військової служби. А інший, на думку слідства, організовував та допомагав йому у цьому.

Також, у селищі міського типу Окни прикордонники зупинили автомобіль марки Opel, під керуванням місцевого жителя, який привіз порушників у прикордоння.

Чоловіки зв'язувались між собою через мережу Інтернет. Ціна переправлення становила близько 2 тисяч доларів США.

Підозрюваного в організації затримали представники Нацполіції - йому інкримінують незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Подільський міжрайонний суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб.

У березні прикордонникам кілька разів довелося стріляти, щоб зупинити чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон.

Так двох чоловіків призивного віку затримали вночі 25 березня прикордонники Ізмаїльського загону на українсько-молдовському кордоні, поблизу села Городнє Болградського району Одеської області.

На неодноразову вимогу прикордонного наряду про зупинку вони не реагували й намагалися втекти. Затримати їх вдалося лише після попереджувальних пострілів вгору.

Бійці Ізмаїльського прикордонного загону 14 березня, о третій годині ночі, затримали на державному кордоні поблизу села Виноградівка Болградського району Одеської області трьох чоловіків.

Порушники проігнорували неодноразову вимогу зупинитися і намагалися втекти, затримати їх вдалося після попереджувальних пострілів вгору.

1 березня прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути державний кордон в Одеській області.

Чоловіків прикордонники відділу "Фараонівка" виявили за допомогою тепловізійного приладу. На вимоги правоохоронців зупинитися порушники не реагували та почали тікати. Чоловіки зупинилися лише почувши попереджувальні постріли охоронців кордону.

Ще двох чоловіків призовного віку затримали прикордонники Ізмаїльського загону неподалік села Нові Трояни Болградського району. Рух невідомих побачив прикордонний наряд за допомогою тепловізора. Порушники також вдались до втечі та намагались приховатись, але охоронці державного кордону освітили місцевість, використавши сигнальний пістолет, та виявили їх.

+ 0 -
  • 0
  • 254

Добавить комментарий