Одеські тепловики розпочинають гідравлічні випробування мереж

Адміністрація Комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» доводить до відома власників громадських, виробничих і житлових будівель і споруд різних форм власності (ЖБК, ЖКС, ОСББ, підприємства, дитячі, лікувальні заклади та ін.), жителів Одеси, що для виявлення прихованих дефектів теплових мереж будуть проведені гідравлічні опресування тепломереж КП «ТМО» від АТ «Одеська ТЕЦ» та котелень КП «ТМО», у тому числі районних, квартальних та групових котелень у наступні строки:

- АТ «Одеська ТЕЦ» — 10 квітня - 15 серпня;
- РК «Північна-1» — 10 квітня - 31 травня;
- РК «Північна-2» — 10 квітня - 31 травня;
- КК «VIII кв. ПЗМ» — 10 квітня - 31 травня;
- РК «X кв. ПЗМ» — 10 квітня - 31 травня;
- РК «Південна-1» — 10 квітня - 31 травня;
- РК «Південна-2» — 10 квітня - 31 травня;
- КК «Шкільна» — 10 квітня - 31 травня;
- РК «Чубаївка» — 10 квітня - 31 травня;
- КК «Полунична» — 10 квітня - 31 травня;
- КК «Черняховського,13» — 10 квітня - 31 травня;
- РК «Шампанський пров.» — 10 квітня - 31 травня.
Для уникнення пошкоджень внутрішніх систем опалення необхідно провести відключення в теплових пунктах засувками №1, 2, 3, 4.

Відповідно до пункту 6.3.7. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, п.11.25 ДБН В.2.5-39: 2008, охоронна зона для теплових мереж визначена на видаленні не менше ніж трьох метрів у кожну сторону від будівельної конструкції теплової мережі.

У зв'язку з цим адміністрація Комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» доводить до відома власників автомобільного транспорту, автостоянок, торгових павільйонів, різних будівель і споруд, розташованих в охоронній зоні теплових мереж без узгодження з КП «Теплопостачання міста Одеси»: підприємство НЕ НЕСЕ відповідальності за будь-які збитки під час проведення гідравлічного опресування теплових мереж, а також у період їхньої експлуатації.

При виявленні у період і після проведення випробувань пошкоджень у будинкових системах та технічних підвалах провалів або підземних витоків мережної води, прохання повідомляти.
диспетчерській службі Комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» за телефоном: 723-32-05.

+ 0 -
  • 0
  • 282

Добавить комментарий