В Одесі поліцейські затримали жительку Закарпаття за підозрою у сутенерстві

28-річна зловмисниця підшукувала одеситок у скрутному матеріальному становищі, втиралася до них у довіру і втягувала у зайняття проституцією.

Задокументували протиправну діяльність правопорушниці оперативники управління міграційної поліції в Одеській області, слідчі відділення поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 під процесуальним керівництвом Суворовської окружної прокуратури міста Одеси.

в одесі поліцейські затримали жительку закарпаття за підозрою у сутенерстві

Правоохоронці встановили, що фігурантка для завербованих нею жінок підшукувала клієнтів на сайтах знайомств, у соціальних мережах та месенджерах, вела з ними листування, домовлялася про зустрічі, встановлювала ціни за інтимні послуги, забирала собі більшу частину грошей, зароблених на незаконному бізнесменстві.

в одесі поліцейські затримали жительку закарпаття за підозрою у сутенерствів одесі поліцейські затримали жительку закарпаття за підозрою у сутенерстві

Під час обшуку в орендованій правопорушницею квартирі правоохоронці вилучили мобільний телефон із доказами протиправної діяльності та банківські картки, на які надходили гроші від осіб, які користувалися жінками.

в одесі поліцейські затримали жительку закарпаття за підозрою у сутенерстві

Поліцейські затримали громадянку в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. На підставі зібраних доказів слідчі повідомили їй про підозру у втягненні особи в заняття проституцією з використанням уразливого стану цієї особи, або сутенерстві, вчиненому щодо кількох осіб. Цей злочин передбачений ч. 2 ст. 303 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років.

Триває слідство.

+ 0 -
  • 0
  • 365

Добавить комментарий