Одеська інфекційна лікарня отримала нове обладнання

Для міської клінічної інфекційної лікарні за кошти міського бюджету Одеси в рамках Міської цільової програми «Здоров`я» придбано сучасне медичне обладнання.

Інфекційна лікарня отримала пересувний палатний рентгенологічний апарат IMAX, який забезпечує високу якість зображення та обладнаний системою цифрового перетворення рентгенівських знимків. Надалі він буде використовуватися для обстеження пацієнтів дитячих відділень лікарні.

Також для лікарні придбана сучасна портативна ультразвукова система експерт-класу Esaote, яка може використовуватися для обстежень пацієнтів безпосередньо в палатах.

Поповнилася новим обладнанням і сучасна діагностична лабораторія інфекційної лікарні, для якої придбані коагулограф, бактеріологічний, біохімічний та гематологічний аналізатори.

Використання новітньої апаратури забезпечує пацієнтів інфекційної лікарні якісною функціональною та лабораторною діагностикою на європейському рівні.

Закупівля нового обладнання проводиться в рамках системної поетапної реконструкції інфекційної лікарні, яку останні роки проводить міська влада Одеси.

Наразі триває ремонт двоповерхового дитячого корпусу, продовжено благоустрій території лікарні.

+ 0 -
  • 0
  • 390

Добавить комментарий