Учора, в рамках проєкту «Жіноче здоров’я», до голови РДА Одещини завітали представники IsraAID

До голови Березівської райдержадміністрації  Одеської області Віталія Лабуша 29 червня завітали представники одеського офісу Ізраїльської неурядової організації IsraAID в рамках проєкту «Жіноче здоров’я».
Про це повідомила пресслужба РДА.

Зазначається, з червня 2023  року до проєкту "Жіноче здоров’я" долучилися центр первинної медико-санітарної допомоги міста Березівка та амбулаторії Раухівської та Розквітівської громад.
Тож на зустрічі в РДА йшлося про поліпшення медичної гінекологічної допомоги жінкам. Визначили локації проведення медичних оглядів та обговорили обов’язкові умови оснащення амбулаторій.

Експерт з програм охорони здоров’я Анна Алізаде зазначила, що лікарем-гінекологом, яка забезпечена оглядовими наборами а також апаратурою для  проведення біопсії за потреби, безкоштовно будуть проводитися огляди жінок з подальшим лікуванням в разі потреби. «Найближчим часом виїзди лікаря заплановано до сіл Маринове, Демидове, Гуляївка, Розквіт, Раухівка. В подальшому з питань лікарського огляду та допомоги громадянам слід звертатися до сімейного лікаря, який разом з головою громади будуть узгоджувати з керівником проєкту графіки виїздів фахівця. Даний проєкт – це якісне, доступне та безкоштовне надання медичної допомоги нашим жінкам, турбота про їх здоров’я», - ідеться в інформації райдержадміністрації.

+ 0 -
  • 0
  • 509

Добавить комментарий