«Нібулон» отримує фінансування від Данії для будівництва елеватора та високотехнологічного млина

Компанія «Нібулон» отримає фінансування від Експортно-інвестиційного фонду Данії (EIFO), яке буде спрямовано на збільшення потужностей філії «Бессарабська» в м. Ізмаїл.

Про це повідомляє пресслужба Нібулону.

ЕIFO інвестує майже 27 млн євро в побудову повноцінного елеватора, розрахованого на одночасне зберігання 118,5 тисяч тонн зернових, та високотехнологічного сучасного млина потужністю 750 тонн на день. Це дозволить Нібулону наростити пропускну експортну спроможність філії до 300 тис. тонн на місяць, постачати борошно як на внутрішній ринок, так і слугувати інтересам місії захисту продовольчої безпеки UN World Food Program через порти Дунаю. Будівництво нових виробничих потужностей також дозволить збільшити кількість робочих місць у регіоні на 100 фахівців.

Фінансування здійснюється в межах соціальної програми датського інвестиційного фонду, створеного для України. Про запуск програми було оголошено у травні під час Українського інвестиційного форуму в Копенгагені. Програма фінансуватиме проєкти із залученням найкращих датських технологій та інноваційних рішень і буде доступною як для державного, так і приватного секторів.

«Ми надзвичайно вражені швидкістю прийняття рішень та підтримкою з боку Данії у ці непрості для української економіки часи. Нам справді необхідно все більше таких позитивних сигналів, щоб інші могли їх наслідувати. Тільки в такий спосіб ми зможемо якомога швидше відбудувати Україну», – зазначила Ольга Бабаніна, фінансова директорка компанії «Нібулон».

+ 0 -
  • 0
  • 333

Добавить комментарий