Білгород-Дністровський порт спробують у сьомий раз продати

Білгород-Дністровський порт спробують вчергове продати на аукціоні. Стартову ціну знижено до 92,459 млн грн.

Як зазначається в системі “Прозорро.Продажі”, аукціон повинен відбутися 23 серпня 2023 року.

Регіональне відділення Фонду державного майна України в Одеській та Миколаївській областях повідомило про намір провести черговий аукціон з продажу «Білгород-Дністровського морського торговельного порту». Спроба продати актив – вже сьома. Минулого разу на аукціонах, який запланували на 7 та 15 серпня, продати підприємство не змогли через відсутність охочих брати участь у торгах. Нагадаємо, попередня ціна продажу об’єкта складала 184,9 мільйона гривень.

Цього разу ФДМ планує провести гібридний «голландський» аукціон з пониженням ціни. За правилами таких електронних торгів початкова вартість лота покроково знижується, аж поки хтось з учасників не зупинить зниження. Під час другого етапу відбувається етап закритих цінових пропозицій: учасники можуть запропонувати ціну, вищу вже встановленої. Переможцем стає той, хто запропонував найбільшу суму. Однак на третьому етапі учасник, який зупинив зниження на першому етапі, має право останнього ходу й може перебити максимальну ціну суперника.

Крім того, аукціон може розпочатися і без учасників, адже є можливість приєднатися вже після старту.

Білгород-Дністровський порт розташований на західному березі Дністровського лиману, нерухоме майно об’єкта розташовано на за декількома адресами в Одеській області:

– Білгород-Дністровський, вулиця Шабська, 81 (морський торговельний порт);

– селище міського типу Затока, вулиця Приморська, 1 (портопункт «Бугаз»);

– селище міського типу Затока, бульвар Золотий беріг, 93 (база відпочинку «Прибой»).

Підприємство спеціалізується на перевантажені лісних вантажів, мінеральних добрив, залізорудних окатків, металопродукції та зернових вантажів. Захід суден здійснюється підхідним каналом морської частини Дністровсько-Царгородського гирла довжиною 1,5 км і Дністровсько-Лиманської частини — 14,5 км, глибина підхідного каналу — 3 метри (паспортна — 3,5-4,5 метра).

До складу порту входять дев’ять суден, чотири теплопотяги, 18 портальних кранів та 47 транспортних.

+ 0 -
  • 0
  • 607

Добавить комментарий