Рада цього тижня звільнить Шуфрича з посади голови комітету з питань свободи слова

Верховна Рада цього тижня збирається звільнити народного депутата Нестора Шуфрича з посади голови парламентського комітету з питань свободи слова. Про це повідомив Ярослав Желєзняк.

«Ну і цього тижня Рада звільнить посаду голови Комітету з питань свободи слова, яку нині обіймає Нестор Шуфрич. Чекаємо на постанову на сайті (хоча там вже є кілька з минулої сесії)», – написав він.
Раніше заступник голови парламенту Олександр Корнієнко заявив, що Рада знайде механізми відкликання Шуфрича з посади голови комітету: якщо жодна із зареєстрованих постанов не підійде, буде внесена нова. Але, за словами Корнієнка, «було б ідеально», якби сам Шуфрич написав заяву на складання повноважень.

Нагадаємо, 15 вересня Нестору Шуфричу повідомили про підозру у державній зраді. За даними слідства, він тісно співпрацював та виконував завдання російського агента та колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича. Одним із основних завдань Шуфрича була підривна діяльність в інформаційній сфері. Суд заарештував нардепа на два місяці без застави.

+ 0 -
  • 0
  • 341

Добавить комментарий