В Україні активізувалася секта “АллатРа”

У Раді відправили звернення в СБУ, РНБО та Мін’юсту щодо діяльності в Україні проросійської секти “АллатРа”, яка вже неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців. Відповідне звернення скерувала народна депутатка Інна Совсун, про що вона сама повідомила в Мережі.
Совсун навела приклад діяльності секти “АллатРа” в Україні та детально поінформувала, про що йдеться на зустрічах членів організації.
“Жила собі дівчина. Назвемо її Катя. Добра подруга, відмінниця, улюблениця вчителів, що мала довірливі стосунки з мамою. Але одного дня в кав’ярні Катя раптом заявляє друзям: “А ви знаєте, що можна предмети пересувати силою думки?” І обіцяє поскидати статті англомовних науковців, які доводять, що це можливо”, – йдеться в повідомленні народної депутатки.

Виявляється, вже певний час Катя бере участь у спільних медитаціях та читаннях книжок, що нагадує “гурток любителів pociйської пропаганди”.

Які ідеї просуває “АллатРа”
Совсун повідомила, що у книжках, які читають члени секти, йдеться про те, що світом начебто керує таємний світовий уряд – архонти, які є “світовим злом”.

“Архонти створили історію, встановили існуючий світовий лад, керують народами, впровадили релігії, поширюють хвороби. А зараз архонти готують третю світову війну. ООН та Ліга Націй відповідають інтересам архонтів, а НАТО – їхній “хлист” (батіг)”, – передала зміст літератури народна обраниця.
В організації за кожним закріплені ментори, які контролюють, чи достатньо добре людина медитує, бо ці медитації начебто мають врятувати світ.

“Катя дуже переймається, що робить це недостатньо якісно. Бо тоді світ вона не врятує. А значить, краще їй узагалі померти й скоріше звільнитися від мук. Так, Катя потрапила до АллатРи. Про це мені розповіли безпосередні свідки”, – зазначила Совсун.

Вона також навела приклад зі своєю студенткою, яка прийшла на прийом до лікаря, а той у дивний спосіб почав нав’язувати дівчині думку, що світ має жити без політики, і будь-які питання мають вирішуватися на всенародних референдумах. Він також стверджував, що людство захоплять штучні технології, і все буде ще гірше, аніж у світі з політичними лідерами. Медик заявляв, що треба з цим боротися та долучатися до руху “благотворчого суспільства”. Лікар-проповідник дав студентці листівки та запросив приходити на зустрічі.

“Не варто сприймати цю організацію як безневинних клоунів. Судячи з коштів, якими оперує АллатРа, та їхньої медійної присутності – це все дуже серйозно”, – наголосила депутатка.

+ 0 -
  • 0
  • 334

Добавить комментарий